2 maja 2014

Majówka

Majówkę zaczęłam pracowicie. Pewna dziewczyna zapytała mnie o zdjęcia. Ja oczywiście nigdy nie odmówię, więc umówiłyśmy się na 1-ego maja. Efekty sesji są naprawdę zadowalające. Nie dość, że teraz jest dobra pora, bo można znaleźć kwitnące bzy to na dodatek pogoda dopisała. Oceńcie zresztą sami jak nam poszło. Więcej w moim portfolio.
Z takich nowości to pochwalę się też, że kupiłam karnet na siłownię. Mam go już od jakiegoś czasu, a jeszcze nie wykorzystałam żadnego wejścia. Nie moja wina, że dla Kingi 20zł za wejście to za dużo i lepiej jest iść na frytki za 6. No dobra przyznaję, że siłownia bez karnetu naprawdę się nie opłaca. Poszłyśmy, więc na miasto, usiadłyśmy na ławce, a w perspektywie miałyśmy jeszcze cały tydzień wolnego. Cudowny stan. Później odwiedziłyśmy NO.BO bistro. Byłam tam już kiedyś, ale nigdy nic nie jadłam. Tym razem obie skusiłyśmy się na frytki. Cena za wielki kubełek dużych, świeżych frytek jest naprawdę niewielka. Od teraz na pewno będziemy tam bywać częściej i polecać wszystkim w Zielonej Górze.
Dzisiaj mieliśmy jechać na jeden dzień w góry, ale pogoda nie zachęca do dalekich podróży. Mama zaproponowała, więc szybką wizytę w Słubicach, a mnie nie trzeba dwa razy na nią namawiać. Większych planów na majówkę nie mam. Przyzwyczaiłam się już, że z niektórymi lepiej jest się nie umawiać. Mam nauczkę na przyszłość i w następną majówkę na pewno gdzieś pojadę z kimś innym.
Teraz zmykam sprzed komputera, lecę się szykować i jedziemy! Miłego dnia Kochani! ♥ 

7 komentarzy:

 1. Śliczne zdjecia. Pogoda jest makabryczna ;c

  http://olusiek-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia ;)
  Udanego weekendu!

  http://closertotheedgeblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog.;)
  Może wspólna obserwacja?
  http://msunseen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że majówkę miałaś udaną :))
  zapraszam do obserwacji ♥
  http://madeline-photo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. super zdjęcia niestety u mnie pogoda była okropna na majówkę
  i super blog będę tutaj zaglądała
  pozdrawiam i zapraszam do mnie na bloga

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne zdjęcia!
  http://aishiteru6.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń